21.október 2021

     MENU

Úvod
YouTube
Facebook
Podcast
Kontakt


Vyhľadávanie v archíve: fulltextové vyhľadávanie (aj v tele textu)


Vyhľadávanie v Svätom Písme:
     NA ZAMYSLENIE

    „Veľkosť lásky je väčšia ako detaily jednotlivých vzťahov, väčšia ako všetko zlo, ktoré nám kto spôsobil, väčšia ako krivda, ktorú nám kto robí, väčšia ako urážka, ako poníženie, ktoré sa nám od niekoho dostáva. Človek sa naraz dostane nad to všetko a jasne spozná, že nemá zmysel, aby sa sputnával akýmkoľvek pocitom nenávisti, zloby, pomsty alebo hnevu.”

~JOZEF PORUBČAN ~

05.02.2010 -
čítanosť2865 reakcie0
(Share 631 2)


Téma: Súd / Podozrievanie / Obvinenie /

Príklad č.3442

      John sa neskoro v noci vracal z práce. Na ceste zbadal stopára. Zľutoval sa nad ním a zastavil mu. Stopárom bol mladý muž s tvrdým výrazom v tvári a s náušnicou v uchu. Rovnako oblečenie a na slovo skúpe odpovede prebudili v Johnovi podozrievavosť. Pred takými si je treba dávať pozor. Rukou siahol na sako položené medzi sedadlami, aby sa zistil, že peňaženka je v poriadku. Nebola tam! Šliapol prudko na brzdy a skríkol na stopára: „Navaľ peňaženku a vypadni z auta!“ Preľaknutý stopár vyložil peňaženku, vystúpil a John odišiel.
      Keď došiel domov, chcel začal rozprávať svoj zážitok manželke, ale tá ho prerušila: „John, len aby som nezabudla, vieš o tom, že si si zabudol ráno vziať svoju peňaženku?“

18.09.2004 | Čítanosť(1635)
Téma: Hriech / Kňaz / Súd


© 2003 - 2020 Miron Keruľ - Kmec
Stránka je umiestnená na WebGlobe.
webdizajn
Computer and internet Computer and internet