24.október 2018

     MENU

Úvod
YouTube
Kontakt


Vyhľadávanie v archíve: fulltextové vyhľadávanie (aj v tele textu)


Vyhľadávanie v Svätom Písme:
     FACEBOOK

     NA ZAMYSLENIE

    Otčenáš obsahuje všetky prosby, ktoré sú možné. Nie je mysliteľné, aby naša modlitba nebola v ňom obsiahnutá. Je nemožné, aby sme ho pozorne, slovo za slovom, vyslovovali a aby v nás nedošlo k možno celkom nepatrnej, ale skutočnej zmene.

~Simone Weilová ~

20.06.2003 - Miron
čítanosť673 reakcie0
(Share 202 0)


Téma: Bdelosť

Myšlienky... 82b/2000

       Malý chlapček, Paul Hailey, žil v Denveri. Mal zhubný rakovinový nádor a veľmi trpel. Prezident Dwight Eisenhower často trávil svoju dovolenku v Denveri. Keď sa dozvedel o tomto chorom chlapčekovi, rozhodol sa ho navštíviť. Prezidentská limuzína zastala pred domom chorého chlapca. Dvere nečakanej návšteve otvoril jeho otec – neoholený, neučesaný, v špinavom tričku a džínsoch. Prezident dal chlapcovi darček, vzal ho na ruky a odniesol do limuzíny. Vodič dostal príkaz, aby chlapca vzal na malú okružnú jazdu. Malý Paul bol veľmi šťastný.
       Keď prezident odišiel, zhŕkli sa všetci susedia. Boli vzrušení a chválili prezidenta za tento skutok. Iba jeden človek ho nechválil. Bol to chlapčekov otec. A to len z jedného dôvodu: hanbil sa, že nebol pripravený na takúto návštevu.
25.06.2003 | Čítanosť(1315)
Téma: Bdelosť / Múdrosť


© 2003 - 2015 Miron Keruľ - Kmec
Stránka je umiestnená na WebGlobe.
webdizajn
Computer and internet Computer and internet