24.máj 2019

     MENU

Úvod
YouTube
Kontakt


Vyhľadávanie v archíve: fulltextové vyhľadávanie (aj v tele textu)


Vyhľadávanie v Svätom Písme:
     FACEBOOK

     NA ZAMYSLENIE

    Kto sa v modlitbe obracia k Bohu, nebude sa zároveň pokúšať podplácať ho slovami alebo ho prehovárať. Boh nepotrebuje naše modlitby, nečaká na ne dychtivo, nežije z nich. My ich ale potrebujeme. Keď sa skutočne modlíme, niečo sa v nás mení. Modlitbou sa môžeme premieňať, môžeme lepšie vidieť a lepšie počuť, spomíname si na to, čo chce od nás Boh.

~Otto Betz ~

28.04.2006 - o. PaedDr. František Dancák
čítanosť344 reakcie0
(Share 145 0)


Téma: Jn 5, 28

Myšlienky... 170/2006

      Malý Marek mal veľmi dobrého otca, ale často bol smutný, keď videl ako sa ostatní chlapci so svojimi otcami hrajú. Markov otec, inžinier, pracoval v ďalekej Sýrii. Domov sa dostal len niekoľkokrát v roku. Marek vedel, ako ho otec má rád, pretože mu vždy priniesol zahraničné hračky. Často sa mu po otcovi clo. Deti zo susedstva sa radi hrali s Marekom, pretože mal pekné hračky. Jedného dňa, keď spolu s chlapcami staval pekný hrad z piesku, ozval sa matkin hlas: Marek, otec prišiel, priniesol ti pekné hračky. Marek nechal všetko na mieste a utekal domov. Deti sa rozišli domov a nastalo ticho.
      Raz príde taký deň, keď sa všetko na zemi zmení. Bude treba prerušiť každú prácu a zábavu. Pán Ježiš sa vráti k nám na zem. Príde krásny, plný, so všetkými anjelmi a svätými. „Tí, čo robili dobre, budú vzkriesení pre život a tí, čo páchali zlo, budú vzkriesení na odsúdenie” (Jn 5, 28).


© 2003 - 2015 Miron Keruľ - Kmec
Stránka je umiestnená na WebGlobe.
webdizajn
Computer and internet Computer and internet